زندگي خود را دوباره بيافرينيد


پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786002000781

قطع : وزيري (شوميز) -

تعداد صفحات :416

تاریخ بروزرسانی: 1399

قيمت :550000 ريال

قيمت كتاب سيتي :550000 ريال
قابل تهیه از بازار کتاب

فرم درخواست کتاب : جهت خرید کتاب ابتدا بایستی فرم زیر را تکمیل نموده تا سبد خرید شما فعال شود


توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدتوضیحات درباره کتاب


          در اين كتاب كه مؤلفان آن هر دو از شناخت‌ درمانگران بنام هستند، 11 الگوي رفتاري مخرب و تكراري، كه با خودانگارۀ منفي ارتباط دارند، مشخص شده‏ اند. ضمن شرح حال بيماران واقعي، مؤلفان نشان مي‌دهند كه چگونه هر يك از اين الگوهاي ناكارآمد از تجارب كودكي ريشه گرفته و خود، مبنايي براي ارزيابي خويشتن در بزرگسالي مي‌شوند. در ادامۀ كتاب، برنامه‌اي عملي با استفاده از تكنيك‌هاي تجربي (تماس با كودك درون) و شناختي (بازنويسي خود و جايگزيني آن با الگوي ناكارآمد) و رفتاري (شناسايي رفتارهاي خاص و تغيير آنها) معرفي مي‌شود. اين كتاب ابزار قدرت‌مندي براي كار با مراجعان براساس رويكردهاي شناختي و طرحواره‏ درماني است. دكتر آرون تي. بك بنيانگذار درمان شناختي-رفتاري در مقدمۀ اين كتاب مي‏‌نويسد: يانگ و كلوسكو بر اساس خلاقيت و تدبيرانديشي توانسته‌اند ابزارهاي اثرگذاري براي تغيير روابط بين‏‌فردي و روابط شغلي تدوين كنند. به دنبال تغيير در روابط بين‏ فردي و روابط شغلي، زندگي تغيير شگرفي خواهدكرد. اين كتاب نشان مي‌دهد كه نويسندگان از بينش باليني، حساسيت و شفقت خاصّي براي راه‌حل انديشي مشكلات بين‏ فردي و مشكلات شغلي برخوردارند.


 


بیوگرافی نویسنده : 


       جفری ای. یانگ به عنوان دکترای دانشکده گروه روانپزشکی دانشگاه کلمبیا فعالیت می کند. او مدیر مرکز درمانی شناختی نیویورک و همچنین انستیتوی الگو درمانی است. او الگو درمانی را پایه گذاری کرد و از بنیانگذاران آکادمی شناخت درمانی است. او طی 25 سال گذشته کارگاه های آموزشی درمورد درمان های شناختی و الگویی را ارائه داده و به طور مداوم ارزیابی های برجسته ای را در سطح بین المللی به دست آورده است. دو کتاب اصلی، "الگو درمانی: راهنمای پزشک ، برای متخصصان سلامت روان" ، و "زندگی خود را دوباره بیافرینید" کتاب های پرفروشی هستند که با تعداد بالا چاپ شده اند.


راهنمای درخواست کتابتوجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - قابل تهیه از بازار کتاب : بدین معنا که امکان تهیه کتاب از بازار وجود دارد.
2-موجود در مراکز پخش کتاب : بدین معنی که این کتاب در انبار مراکز پخش کتاب موجود می باشد
3- اعلام موجودی قبل از پرداخت : بدین معنی که این کتاب نیازمند پیگیری توسط کارشناسان کتاب سیتی جهت تهیه آن می باشد.

معرفی کتاب به دوستان


لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.