زندگي خود را دوباره بيافرينيد

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786002000781

قطع : وزيري (شوميز) -

تعداد صفحات :416

تاریخ بروزرسانی: 1398

قيمت :450000 ريال

قيمت كتاب سيتي :450000 ريال




موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید



در اين كتاب كه مؤلفان آن هر دو از شناخت‌درمانگران بنام هستند، 11 الگوي رفتاري مخرب و تكراري، كه با خودانگارۀ منفي ارتباط دارند، مشخص شده‏ اند. ضمن شرح حال بيماران واقعي، مؤلفان نشان مي‌دهند كه چگونه هر يك از اين الگوهاي ناكارآمد از تجارب كودكي ريشه گرفته و خود، مبنايي براي ارزيابي خويشتن در بزرگسالي مي‌شوند. در ادامۀ كتاب، برنامه‌اي عملي با استفاده از تكنيك‌هاي تجربي (تماس با كودك درون) و شناختي (بازنويسي خود و جايگزيني آن با الگوي ناكارآمد) و رفتاري (شناسايي رفتارهاي خاص و تغيير آنها) معرفي مي‌شود. اين كتاب ابزار قدرت‌مندي براي كار با مراجعان براساس رويكردهاي شناختي و طرحواره‏ درماني است. دكتر آرون تي. بك بنيانگذار درمان شناختي-رفتاري در مقدمۀ اين كتاب مي‏‌نويسد: “يانگ و كلوسكو بر اساس خلاقيت و تدبيرانديشي توانسته‌اند ابزارهاي اثرگذاري براي تغيير روابط بين‏‌فردي و روابط شغلي تدوين كنند. به دنبال تغيير در روابط بين‏ فردي و روابط شغلي، زندگي تغيير شگرفي خواهدكرد. اين كتاب نشان مي‌دهد كه نويسندگان از بينش باليني، حساسيت و شفقت خاصّي براي راه‌حل انديشي مشكلات بين‏ فردي و مشكلات شغلي برخوردارند.”



توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


خودراهبري

رفتار محكوم به شكست