‏‫ح‍ق‍وق‌ ت‍ج‍ارت‌‬

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9789646352919

قطع :

تعداد صفحات :4

تاریخ بروزرسانی: 1382

قيمت :220000 ريال

قيمت كتاب سيتي :220000 ريال
قابل تهیه از بازار کتاب

قابل تهیه از بازار کتاب
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید‏‫پ‍ش‍ت‌ ج‍ل‍د ب‍ه‌ ف‍ران‍س‍ه‌: ‎Hassan Sotoudeh Tehrani. Droit commercial.‎‬‏‬
تحقیق و تعلیق جلد دوم توسط علی سیداحمد‌سجادی انجام شده است.
مندرجات:ج‌. ۱. ت‍ج‍ار، ع‍م‍ل‍ی‍ات‌ ت‍ج‍ارت‍ی‌، دف‍ات‍ر ت‍ج‍ارت‍ی‌، دف‍ت‍ر ث‍ب‍ت‌ ت‍ج‍ارت‍ی‌، م‍ال‍ک‍ی‍ت‌ ت‍ج‍ارت‍ی‌ و ص‍ن‍ع‍ت‍ی‌، ش‍رک‍ت‍ه‍ای‌ ت‍ج‍ارت‍ی‌، ش‍رک‍ت‌ ت‍ض‍ام‍ن‍ی‌، ش‍رک‍ت‌ ن‍س‍ب‍ی‌.- ج‌. ۲. ش‍رک‍ت‌ س‍ه‍ام‍ی‌ ع‍ام‌، ش‍رک‍ت‌ س‍ه‍ام‍ی‌ خ‍اص‌، ش‍رک‍ت‌ با م‍س‍ئ‍ول‍ی‍ت‌ م‍ح‍دود....- ج‌. ۳. اس‍ن‍اد ت‍ج‍اری‌: ب‍رات‌، چ‍ک‌، س‍ف‍ت‍ه‌، ق‍ب‍ض‌ ان‍ب‍ار، اوراق‌ ب‍ه‍ادار، ب‍ورس‌.- ج‌. ۴. ق‍رارداده‍ای‌ ت‍ج‍ارت‍ی‌ و ورش‍ک‍س‍ت‍گ‍ی‌ و ت‍ص‍ف‍ی‍ه‌.


---------
تحولات اقتصادی و توسعه بازرگانی تدوین مقرراتی را ایجاب نمود که از سوءاستفاده اشخاص جلوگیری نماید و برای توسعه صنعتی و سرمایه گذاریهای بزرگ ، شرکتهای سهامی که دارای شخصیت حقوقی مستقل می باشند بیش از پیش ضرورت یافت و وسایل پرداخت اعتباری از قبیل چک و برات و سفته و حواله و اعتبارات بانکی در پرتو معاملات شرکتها و اشخاص گسترش یافته و خرید و فروش سهام شرکتها و اوراق قرضه و معاملات بورسی رواج یافته که این امر مستلزم پیش بینی مقررات جدیدی بعنوان حقوق تجارت شد. اولین قانون تجارت ایران در سال 1311 تصویب شد و با توجه به گذشت زمان تغییرات فراوانی نموده است که بخشی از آن مربوط به قراردادهای تجارتی و نمایندگان تجارتی و ورشکستگی و تصفیه و سازمان تصفیه امور ورشکستگی است. جلد چهارم حقوق تجارت در کتاب ششم در پنج فصل قراردادهای تجاری از قبیل بیع تجارتی ، دلالی، حق العمل کاری، حمل و نقل و نمایندگان تجارتی بحث شده است و در کتاب هفتم در شش فصل کلیات ورشکستگی و شرایط اعلام آن و اعلام حکم ورشکستگی و آثار آن و سازمان تصفیه امور ورشکستگی و تصفیه ورشکستگی بررسی شده است.

براي مشاهده كتابهاي ح‍س‍ن‌،س‍ت‍وده‌ ت‍ه‍ران‍ي‌ ، م‍ح‍س‍ن‌،ص‍ف‍ري‌ ، علي،سيداحمدسجادي كليك كنيد. توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - قابل تهیه از بازار کتاب : بدین معنا که امکان تهیه کتاب از بازار وجود دارد.
2-موجود در مراکز پخش کتاب : بدین معنی که این کتاب در انبار مراکز پخش کتاب موجود می باشد
3- اعلام موجودی قبل از پرداخت : بدین معنی که این کتاب نیازمند پیگیری توسط کارشناسان کتاب سیتی جهت تهیه آن می باشد.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


حقوق تجارت - ايران

قانون تجارت