مهارت‌هاي زندگي

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786007780336

قطع :

تعداد صفحات :136

تاریخ بروزرسانی: 1398

قيمت :300000 ريال

قيمت كتاب سيتي :300000 ريال
موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدهر تغییری (اعم از خوشایند یا ناخوشایند) که در زندگی انسان اتفاق می‌افتد، اگر نیاز به انطباق مجدد بدن را به همراه داشته باشد، مقداری استرس وارد می‌کند. در دنیای پیشرفته‌ امروز که سراسر تغییر است، استرس‌های مختلفی به افراد وارد می‌گردد. مهارت‌های زندگی، مجموعه مهارت‌هایی است که به ما کمک می‌کند تا سازگاری و انعطاف پذیری خود را در خصوص شرایط اجتناب ناپذیر زندگی بالاتر برده و بتوانیم رفتارهای کارآمدتری جهت ارزشمند و غنی زندگی کردن، از خود نشان دهیم.
این مهارت‌ها شامل: 1) خودآگاهی و همدلی، 2) برقراری ارتباط موثر، 3) کنترل رفتار به هنگام بروز احساس خشم، 4) روابط بین فردی موثر، 5) رفتار جرات مندانه، 6) غنی زندگی کردن به هنگام بروز خلق منفی، 7) کنترل رفتار به هنگام استرس، 8) مدیریت زمان، 9) حل مساله و 10) تفکر نقاد، می‌باشند.توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.