جواني بدون جواني

پدیدآور (ها) : ناشر : شابک : 9786003674110

قطع :

تعداد صفحات :152

تاریخ بروزرسانی: 1396

قيمت :160000 ريال

قيمت كتاب سيتي :136000 ريال
موجود است

موجود است
توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نماییدکتاب حاضر از متن انگلیسی با عنوان Youth without youth ترجمه شده است.
"جوانی بدون جوانی" داستان زندگی یک زبان شناس رومانیایی به نام دومنیك (تیم راث) است که می ترسد، در تنهایی بمیرد و کارش را ناتمام بگذارد. او سعی دارد خودکشی كند اما به طور اتفاقی صاعقه یی به او اصابت می کند و نه تنها زنده می ماند بلکه به طرز ناباورانه یی دوباره جوانی اش را باز می یابد. موهای سرش مشكی می شود، دندان های جدیدی درمی آورد، پوستش دوباره شاداب می شود و سلامتی و جوانی اش را باز می یابد. در این میان او حتی قدرت های عجیبی پیدا می كند از جمله اینكه برخی زبان های ناشناخته را درك می كند، با همزادش رابطه برقرار می كند، در خواب واقعیت را پیش بینی می كند و كتاب ها را بدون خواندن می فهمد. او مورد توجه ارتش آلمان که رومانی را اشغال كرده اند، قرار می گیرد. آلمان ها می خواهند از او برای آزمایشات شان استفاده کنند. دومنیک به سوئیس می گریزد و به دنبال ادامه تحقیقاتش درباره منشاء زبان ها می رود. جنگ به پایان می رسد، دومنیک با دختر جوانی به نام ورونیكا بر خورد می كند كه او را به یاد لورا (الکساندرا ماریا لارا) معشوق قدیمیش می اندازد. دختر جوان هم بر اثر اثابت رعد و برق با حلول روح یك زن متعلق به زمان باستان در جسم خود روبرو می شود، دومنیك به همراه ورونیكا به هند می رود. در آنجا به وسیله ورونیكا یکسری معجزات می بیند که گاهی از حد رویا هم فراتر می رود و بعد دوباره به همان خیابان برمی گردد و . . .توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

لطفا جهت ارسال ، فرم زیر را پر کرده و روی کلید ارسال کلیک کنید.


داستان‌هاي روماني - قرن ۲۰م.

Romanian fiction - 20th century